KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13464183
nr 1346 4183
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Akvarell, Kristnande. Signerad. Proveniens Einar Jolin. Oramat löst blad. Motivet: 38x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:51:25
3/9 23:56:42
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin